هر سازمانی با هر بودجه‌ای

1

برای همه سازمان‌ها با هر بودجه‌ای

SELFiT این امکان را فراهم کرده است تا هر سازمانی با هر میزان از بودجه رفاهی بتواند از خدمات ورزشی رفاهی SELFiT استفاده کند.

همین حالا سازمانت رو ثبت‌نام کن!

اطلاعات سازمان

اطلاعات درخواست کننده

نیاز به مشاوره تلفنی دارم.
سازمان‌هایی که به ما اعتماد کرده‌اند
background

مجموعه های طرف قرارداد

تنها در 5 دقیقه سازمان خود را ثبت‌نام کنید. تیم پشتیبانی SELFiT برای تکمیل ثبت‌نام با شما تماس خواهد گرفت.
cinema

تفریحی فرهنگی

cinema
بیش از 10 مجموعه‌ی تفریحی فرهنگی
تمامی سازمان‌ها با هر میزان نیروی انسانی و بودجه رفاهی می‌توانند از خدمات رفاهی پلتفرم SELFiT بدون هیچ محدودیتی استفاده کنند
مشاوره رایگان
background

درباره ی

بیشتر بدانید

پلتفرم SELFiT جهت رفع نیاز سازمان‌ها برای ارائه خدمات رفاهی و افزایش بازدهی و بهره‌وری سازمان‌ها پا به عرصه ظهور گذاشته است.این شرکت با ارائه خدمات نوآور به سازمان‌ها جهت پوشش نیاز کارمندان به خدمات رفاهی تلاش می‌کند تا انواع خدمات از جمله خدمات ورزشی، تفریحی، پزشکی ورزشی و… را به سازمان‌ها ارائه کند.

گستردگی جغرافیایی مجموعه‌های طرف قرارداد با این پلتفرم و پنل‌های مدیریتی آن هدر رفت بودجه رفاهی را برای سازمان‌ها غیرممکن کرده است تا در عین حفظ بودجه‌ رفاهی بیشترین بازدهی در سازمان با افزایش نشاط شغلی کارمندان دریافت شود.

نمایش بیشتر

پرسش‌های متداول

SELFiT چیست ؟

SELFiT پلتفرم یکپارچه‌ای است در راستای مدیریت و تسهیل امور رفاهی سازمان‌های کشور اعم از خصوصی و دولتی که علاوه بر پوشش خدمات ورزشی، تفریحی و سلامتی برای کارکنان سازمان‌ها، در نظر دارد از طریق خلق روش‌های برتر، هوشمند و ماندگار با مدیریت بهینه هزینه‌ها و منطبق بر الزامات سازمان و نیازهای زندگی، برای تمامی کارمندان در هر سطح و جایگاه و شرایط زندگی و کاری آرمانی را مهیا کند.

چگونه از خدمات سازمانی SELFiT استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات رفاهی ورزشی از طریق پلتفرم SELFiT، به صورت کاملا آنلاین بدون نیاز به کارت بانکی فیزیکی و با استفاده از اسکن تابلو‌های QR کد موجود در مجموعه‌ها انجام می پذیرد.

چه مدت طول میکشد تا خدمات SELFiT برای سازمان و کارمندان ما فعال شود؟

پس از انعقاد قرارداد و ارسال لیست کاربران از سمت سازمان ، فرآیند ثبت‌نام و شارژ کیف پول کاربران انجام شده و بعد از 48 ساعت امکان استفاده سازمان‌ها از خدمات رفاهی ورزشی SELFiT فراهم خواهد شد.

شرایط استفاده از خدمات سازمانی SELFiT چیست؟

شرایط و محدودیتی برای استفاده از خدمات سازمانی SELFiT وجود نداشته و همه سازمان‌ها اعم از دولتی و خصوصی با هر شرایطی می‌توانند از خدمات رفاهی ورزشی این پلتفرم استفاده نمایند.

نظرات شما برای‌ما مهم است

كاربر عزیز، شما با ثبت شماره تلفن‌همراه خود موافقتتان را با دريافت پيامک‌های اطلاع‌رسانی SELFiT اعلام می‌کنید.

وبسایت SELFiT

۰۲۱-۲۹۴۰۲۲۵۵